Nordians

NORDIANS

American Football Team

Příští zápas

Domácí zápas proti Budějovicím Hellboys

11.5. se na hřišti v Bystřanech odehrál zápas dvou dosud neporažených týmů ve 4. divizi. Domácí Nordians Teplice odehráli úvodní dva zápasy venku a byl to pro ně první domácí zápas. Naopak Hellboys vyráželi poprvé na cesty, takž pro ně to byla situace opačná. 
Nordians vyhráli los a zvolili si příjem. Hellboys hned od začátku ukázali, že jejich obrana je velmi zkušená. Za celou sezónu zatím dovolili soupeřům skórovat jen jeden touchdown. Hned v první čtvrtině tak Nordians chtěli dát jasně na jevo, že prostor k útoku moc dostávat nebudou. V první čtvrtině se navíc pak velmi dobře vedlo i jejich útoku. Mladý quarterback Vít Bezecný obraně Nordians často utíkal dobrými individuálními runny. Jedním z takových připravil dobrou pozici na hřišti pro svého spoluhráče Miroslava Pechouše a ten si devíti yardovým runnem zaběhl pro první touchdown zápasu. Druhý pak přidal právě jmenovaný quarterback Hellboys a sám si zaběhl pro 6 bodů. Oba touchdowny hellboys potvrdili a stav zápasu po čtvrtině byl 0:14 pro Hellboys.

Začátek čtvrtiny druhé byl o něco vyrovnanější. Nordians se srovnali jak v obraně, tak se jim také dařilo mnohem lépe posouvat po hřišti s míčem. Opět se ale ukázali problémy s dotažením drivu. Nordians se během zápasu opět několikrát stalo, že se dostali do redzone soupeře, kde ale nemohli míč dotaličit až do potřebného touchdownu. Navíc ke konci poločasu přišla chyba v obraně, kdy Nordians pustili za svá záda receivra Martina Krále a Vít Bezecný ho našel přesným passem. Půl minuty před odpískáním poločasu se navíc Hellboys ještě povedlo zachytit interception a doběhnout s ním až do touchdownu, o to se postaral Jakub Antoň. Stav poločasu byl 0:28 pro Hellboys.

Nordians do druhé poloviny upravili obranné schéma a šlo to poznat. Na hřišti poté dominovali hlavně obrany. Během třetí čtvrtiny se nepovedlo skórovat ani jednomu z týmů. Nordians se končně i povedlo vyvinout potřebný tlak do backfieldu a připsali si několik úspěšných sacků na quarterbacka. Jediná změna poté nastala až v závěrečné čtvrtině, kdy ještě svůj náskok Hellboys navýšili dlouhým passem na Matěje Podholu. Celkový stav zápasu byl tedy 0:35 pro Hellboys . Ti jsou tak dál společně s Warriors v čele tabulky, Nordians zůstávají v těsném závěsu na 3. místě.

Diskuze

Poslední zápas

Teplice Nordians
Šumperk Dietos
17:10
Podrobnosti

Tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.
nabor

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 4441
Posledních 30 dnů: 85 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 2

© 2024 Nordians | Všechna práva vyhrazena | team@nordians.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne