Nordians

NORDIANS

American Football Team

Příští zápas

Jak dopadl premiérový trénink Nordians Junior

Jak dopadl premiérový trénink Nordians Junior

21.10. proběhl v areálu Anger první trénink ve flagovém fotbalu (kategorie 7-15 let). Můžem s radostí oznámit, že se ho zúčastnil krásný počet deseti zájemců o to rozšířit americký fotbal v Teplicích.

Během prvních tréninků se děti budou seznamovat hlavně se základy fotbalu, jelikož se tak úplně nepodobá žádnému jinému klasickému sportu u nás. Zároveň chceme dbát na to, aby se děti během působení v našem týmu naučili zodpovědnosti, disciplíně, a respektu vůči ostatním, ať už spoluhráčům nebo protihráčům, jelikož to k našemu sportu bezpodmínečně patří. Vždy tvrdíme, že tým amerického fotbalu je snad nejrůznorodější skupina lidí, jakou jen můžete potkat, jelikož každý v něm má své místo. A hlavně jak jednou s fotbalem začnete, je to vášeň ke sportu a přátelství se spoluhráči na věky.
Takže ať už patříte do věkově kategorie 7-15 let (chlapci i dívky), nebo máte dítě v tomto věkovém rozmezí a hledáte ten pravý koníček a sport pro vás, neváhejte a doražte na další náborový trénink.
Ten se uskuteční opět v areálu Anger, 28.10. (i když je svátek) od 17:00. Sportovní oblečení, a pokud máte doporučujeme kopačky (kabiny pro převlečení zajištěny). Ideálně být alespoň 15 minut před, trénink v 17:00 začíná.
S jakýmkoliv dotazem se neváhejte na nás obrátit. Budem se na vás těšit, Nordians Teplice

Diskuze

Poslední zápas

Teplice Nordians
Most Hunters
40:16
Podrobnosti

Tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.
nabor

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 4305
Posledních 30 dnů: 67 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 0

© 2024 Nordians | Všechna práva vyhrazena | team@nordians.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne