Nordians

NORDIANS

American Football Team

Příští zápas

Náš tým se rozšiřuje o juniory

Náš tým se rozšiřuje o juniory

Hodně fanoušků amerického fotbalu v Teplicích se ptá, kdy budou moci přihlásit své hyperaktivní ratolesti k našemu sportu. Jsme tedy rádi, že konečně můžeme oznámit založení Nordians Teplice junior.

Otevíráme kategorii 7-15 let smíšených týmů, dorazit na nábory mohou jak holky, tak kluci, a to ve flag fotbalu, bezkontaktní verzi sportu. Detailnější informace o této verzi fotbalu vám sdělíme v dalších článcích během týdne, potom samozřejmě rádi zodpovíme i jakékoliv dotazy na tréninku osobně. 
Flag fotbal je ideální sport, při kterém se ti nejmladší naučí zodpovědnosti, respektu, týmovosti a zároveň se pořádně vyřádí. 

První trénink pořádáme v pondělí 21.10. v 17,00 až 18,30 v areálu Anger. Trénink je na umělé trávě, pro děti jsou zajištěné kabiny na převlečení a tým samozřejmě poskytuje veškeré potřebné vybavení pro trénink. Říjen už je přeci jen chladnější, doporučujeme tedy teplé oblečení, sportovní obuv (pro ty co mají kopačky nebo turfy, jsou ideální, obejdete se ale i bez nich). Trénink v 17,00 začíná, je tedy ideální být v areálu alespoň 15 až 20 minut předem, kvůli převlečení, seznámení apod., abychom v 17,00 byli schopní trénink odstartovat. 
Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte napsat nám soukromou zprávu zde na našich facebookových stránkách.

Diskuze

Poslední zápas

Teplice Nordians
Most Hunters
40:16
Podrobnosti

Tabulka

Události

Žádné nadcházející události.
nabor

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 4337
Posledních 30 dnů: 38 | Posledních 7 dnů: 10 | Poslední den: 0

© 2024 Nordians | Všechna práva vyhrazena | team@nordians.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne