Nordians

NORDIANS

American Football Team

Příští zápas

Nový trenér pro nadcházející sezónu 2018

Nový trenér pro nadcházející sezónu 2018

Je nám potěšením vám představit nového hlavního trenéra teplických Nordians. Pro sezónu 2018 se jím stava texaský rodák, Gordon Hicks. Nejen, že má mnohaleté zkušenosti na pozicích defensive, offensive a special koordinátora, na pozici Head Coache má bilanci 32-8, což mu dává krásný 80% win rate. V USA trénoval na středoškolské i vysokoškolské úrovni. Působil například u West Texas State University, Sul Ross State University, Copiah-Lincoln Community College nebo u Las Vegas Wolves. Zkušenosti má take již z některých evropských soutěží. Jako ofenzivní koordinátor pomohl v roce 2015 vyhrát Baltic Sea League Lotyšskému týmu Riga Lions. V roce 2016 působil jako Head Coach na Ukrajině u týmu Vinnytsa Wolves, hned na to následovalo trenérské angažmá u Egyptského národního týmu. 2017 pak coachoval Vilnius Iron Wolves v Litvě. Věříme, že si udrží výbornou bilanci na pozici Head Coache i u týmu Nordians Teplice a společně získáme v roce 2018 Iron Bowl. Go Nordians!!!

Je nám potěšením vám představit nového hlavního trenéra teplických Nordians. Pro sezónu 2018 se jím stava texaský rodák, Gordon Hicks. Nejen, že má mnohaleté zkušenosti na pozicích defensive, offensive a special koordinátora, na pozici Head Coache má bilanci 32-8, což mu dává krásný 80% win rate.

V USA trénoval na středoškolské i vysokoškolské úrovni. Působil například u West Texas State University, Sul Ross State University, Copiah-Lincoln Community College nebo u Las Vegas Wolves.
Zkušenosti má take již z některých evropských soutěží. Jako ofenzivní koordinátor pomohl v roce 2015 vyhrát Baltic Sea League Lotyšskému týmu Riga Lions. V roce 2016 působil jako Head Coach na Ukrajině u týmu Vinnytsa Wolves, hned na to následovalo trenérské angažmá u Egyptského národního týmu. 2017 pak coachoval Vilnius Iron Wolves v Litvě.

Věříme, že si udrží výbornou bilanci na pozici Head Coache i u týmu Nordians Teplice a společně získáme v roce 2018 Iron Bowl.

Go Nordians!!!

Diskuze

Poslední zápas

Teplice Nordians
Most Hunters
40:16
Podrobnosti

Tabulka

Události

Žádné nadcházející události.
nabor

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 4305
Posledních 30 dnů: 67 | Posledních 7 dnů: 21 | Poslední den: 0

© 2024 Nordians | Všechna práva vyhrazena | team@nordians.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne