Nordians

NORDIANS

American Football Team

Příští zápas

Domácí zápas proti Most Hunters

V sobotu se odehrálo historicky první utkání mezi těmito dvěma severskými týmy.  Oba celky se od začátku sezony potýkaly hlavně s nedostatkem hráčů, což bylo hlavním důvodem nepříznivých bilancí týmů. Pro tentokrát se oba týmy snažily soupisku co nejvíce posilit, pro Hunters to byl poslední zápas v sezóně, takže poslední šance v premiérovém roce působení týmu urvat výhru. Nordians zase nechtěli zakončit sezónu s tak zápornou bilancí, a naopak ještě byli namotivováni poslední výhrou proti Táboru Foxes.

 Od začátku Nordians potvrzovali roli favorita. První útočný drive skončil touchdownem, naopak obrana pak vystavila útočné devítce Hunters stopku. Oba celky v zápase předvedly úplně jiné útočné zbraně. V případě Nordians se jednalo hlavně o běhovou hru. Opět se předvedl "teplický tank" Marcel Šmíd, ve chvíli kdy dostal míč do ruky, defense Hunters na to nenašla správnou odpověď a vždy tak získal skvělou výchozí pozici pro skórování. Jan Lelič zas prokázal svou rychlost a mrštnost, měl několik běhů přes celé hřiště a připsal si v zápase čtyři touchdowny, za celou sezónu jich tak ne svém kontě má již 8. Do hry se konečně vrátil i quarterback Lukáš Buřt a prokázal své zkušenosti, věděl kdy si míč nechat, aby zmátl soupeře a sám se s ním dostal čtyřikrát do jejich endzóny. Premiérový touchdown si připsal také nováček v týmu Daniel Richter.

Hunters oproti tomu vycházela spíše spolupráce vzduchem. Stejně jako v zápasech proti ostatním týmům čtvrté ligy ukázala dvojce Tomanec a Zíbar, že mezi nimi zkrátka funguje jakási chemie. Připsali si hned 2 touchdowny vzduchem a tuhle sezonu dali jasně najevo, že do budoucna si na ně obrany budou muset dát speciální pozor.

Oba týmy odehráli zápas bez větších chyb, Nordians zachytili jeden interception a kromě pár přehozených snapu ze strany Hunters, které navíc vždy quarterback Aleš Tomanec stihnul doběhnout nedošlo k žádným pochybením. Navíc se zápas obešel bez nějakých větších faulu a oba celky tím tak rozhodčím ušetřily dost práce.

Pro Nordians to byl poslední domácí zápas, ve kterém se rozloučili s domácím publikem vysokou výhrou.

Diskuze

Poslední zápas

Teplice Nordians
Most Hunters
40:16
Podrobnosti

Tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.
nabor

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 4390
Posledních 30 dnů: 76 | Posledních 7 dnů: 19 | Poslední den: 7

© 2024 Nordians | Všechna práva vyhrazena | team@nordians.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne